Шукаємо партнерів до співпраці

Дата: 20 листопада 2018 о 10:48, Оновлено 23 лютого 2021 о 22:26

Шукаємо партнерів до співпраці !

16 листопада 2018 року  в Новооріхівській загальноосвітній школі І-ІІІ  ступенів ім. О.Г.Лелеченка  відбулася щорічна  традиційна батьківська конференція. Зазвичай, на цьому заході ми разом з батьками  обговорюємо  наші нагальні справи. Але в цьому році адміністрація  освітнього закладу вирішила  дещо змінити  формат проведення. Тим більше,  що з вересня  2018 року  громадсько-активна школа  розпочала роботу над новим  стандартом  ГАШ – «Партнерство». Так виникла ідея запросити на конференцію головного лікаря  Лубенського обласного наркодиспансеру  Смагіна А.О.,інспектора з ювенальної превенції сектору превенції Лубенського відділу міліції  Сорокотягу К.М.,  начальника відділу просвітництва Лубенського місцевого центру безоплатної правової допомоги  Ширстову  Л.М.

Вищезазначені фахівці провели ґрунтовні бесіди і з батьками, і,  окремо,  із старшокласниками. Приємно, що батьки  і діти  не були  байдужими слухачами, а задавали виступаючим багато запитань. Та саме головне - ми знайшли нових партнерів для співпраці. Домовилися із головним лікарем  Лубенського обласного наркодиспансеру Смагіним А.О. та інспектором з ювенальної превенції сектору превенції Лубенського відділу міліції Сорокотягою К.М. про  можливість (при необхідності) анонімних консультацій для учнів і батьків. А з Ширстовою Л.М.(Лубенський місцевий центр  безоплатної  правової  допомоги) обговорили питання  щодо постійної співпраці в наданні послуг для громади села.  Тепер в визначений час в приміщенні ГАШ Новооріхівської ЗШ І-ІІІ ступенів ім. О.Г.Лелеченка  всі,  без винятку, жителі села зможуть  отримати безкоштовну  юридичну  консультацію  спеціалістів Лубенського  місцевого  центру.

Обговорювалися щоденні  проблеми.  Директор школи Магура О.О.  висвітлила перед батьками  і висловила вдячність районній державній адміністрації та  районній раді, сільському голові Ігнатенку С.М.  та   сільським  депутатам  за їх розуміння  і підтримку  в перевезенні  і харчуванні учнів, оплаті проектів  кошторисної документації та інше. Особливо були відмічені ті класи і батьки, які на думку працівників школи були самими  активними  в житті закладу (за період з 1 червня ). Подяками   від адміністрації школи  були нагороджені батьки:Сметана Вячеслав  Володимирович та Валентина Іванівна;Шостак Іван Ігнатович та  Тамара Олексіївна;Береза   Анатолій  Миколайович та Ольга  Валеріївна;Шемет  Микола  Миколайович та  Наталія  Іванівна;Циганенко Олександр  Миколайович та  Наталія  Миколаївна;Васильченко Геннадій Олександрович та Катерина Петрівна; працівники школи:Демиденко  Любов  Миколаївна;Сторчак  Лариса Андріївна;Мартосенко Світлана Іванівна; приватні підприємці Бращенко Сергій Іванович та Устименко Ігор Васильович.

Було  зроблено  декілька  оголошень, про які хотілося б  згадати і зараз:

1. В рамках   ГАШ  заклад  освіти в жовтні  2018 року  налагодив  роботу із  благодійною громадською організацією«Ваш зір» з міста Кременчук. Раз  у пів року  спеціаліст  Кременчуцької  офтальмологічної клініки  буде робити  прийом  громадян в приміщенні ЗЗСО безкоштовно. Конкретну дату жителям села  буде оповіщено в  оголошенні.

2. До уваги батьків! За новим законодавством  ваша дитина має  отримати  паспорт  при досягненні  нею віку 14 років. Подбайте про це заздалегідь!

Стандарт ГАШ  «Партнерство» передбачає співпрацю школи  з якомога  більшою кількістю організацій різного  напрямку з метою надання послуг громаді та розвитку ЗЗСО. Тож запрошуємо до партнерства!

Директор Новооріхівської загальноосвітньої школи І-ІІІ  ступенів

ім. О.Г.Лелеченка  Магура О.О.