Project news
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Хто Ви?
Total 120 common:people_all_forms

Звіт керівника 2020

Date: 30 травня 2020 о 09:59, Refreshed 23 лютого 2021 о 22:28

ПРОТОКОЛ № 3

Загальних зборів трудового коллективу опорного закладу «Новооріхівський  ліцей імені О.Г. Лелеченка» та батьківського комітету ліцею 

29 травня  2020 року                     с. Новооріхівка                        

                                                        Голова - Магура О.О.                                   

                                                       Секретар - Басараб С.І.

                                                       Присутні -      осіб

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

  1. Звіт директора ліцею Магури О.О. за звітний період.

СЛУХАЛИ: директора ліцею Магуру О.О., яка повідомила, що призначена на посаду директора школи рішенням тридцятої сесії шостого скликання Лубенської районної ради від 19.12.2014 року. До того з 1 вересня 2014 року виконувала обов,язки директора школи.

         Колектив налічує 38 працівниів. З них 23 педагогічні та 15 технічних. Якісний склад педагогічних працівників: спеціаліст- 5;

                                                                        ІІ категорія- 2;

                                                                         І категорія – 8;

                                                                         Вища к. – 8;

                                                                         Старший учитель- 3;

                                                                          Методист- 1;

                                                                         Відмінник н.ос. – 1.

        В закладі створені всі необхідні умови для підвищення фахового і кваліфікаційного рівня працівників. Кожні п,ять років всі педагогічні працівники проходять курси підвищення кваліфікації в ПОІППО за фахом. Проходять чергову атестацію. За бажанням працівника або з ініціативи адміністрації школи педагогічні працівники мають право атестуватися позачергово. Наприклад, в 2019-2020 н.р. позачергово атестувався учитель географії Лупинос О.С. (з спеціаліста на ІІ категорію).

       Проходять навчання і непедагогічні працівники ліцею. Щороку підвищують свою кваліфікацію сезонні кочегари, в лютому 2020 року в Гадячі пройшла курси підвищення кваліфікації шкільний бібліотекар Демиденко Л.М. В жовтні 2020 року пройшла курси підвищення кваліфікації сестра медична Лісна Т,Л.

          Директор ліцею організовує освітній процес відповідно до Закону України «Про освіту» від 16 січня 2020 року №463- ІХ;  «Концепції розвитку педагогічної освіти», затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 16 липня 2018 року № 776; «Порядок зарахування, відрахування та перевезення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти», затверджений наказом Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 року № 367; «Інструкцією з діловодства у закладах загальної середньої освіти» затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 25 червня 2018 року № 676; «Концепцією Нової української школи» затвердженою розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року № 988- р; документів, які регулюють інклюзивну освіту в ЗНЗ.

          Та документів, які створює сам навчальний заклад. А саме: «Робочий навчальний план», «Індивідуальний навчальний план», «Тарифікація».

         Відповідно до «Робочого навчального плану» навчальний рік розпочинається 1 вересня святом Дня знань і закінчується не пізніше 1 липня наступного року.

         Перелік предметів для державної підсумкової атестації, форму та терміни її проведення, дати вручення документів про освіту випускникам визначаються додатково Міністерством освіти і науки України.

Навчальні заняття  організовуються за семестровою системою.

Протягом навчального року для учнів проводяться канікули.

В 2019-2020 навчальному році згідно наказу по школі № 65 від 12 березня 2020 року «Про призупинення освітнього процесу та впровадження дистанційних методів навчання» освітній заклад перейшов на дистанційні методи навчання в зв,язку з карантином через поширення на території України коронавірусу COVID-19. Під час карантину учителями закладу використовувалися різні технології та засоби навчання, такі як    зв,язок з учнями через     соціальні мережі та телефон. Активно використовувалася в закладі освітня платформа «Googleclassroom». 

Згідно наказу по школі № 73 від 1 квітня 2020 року «Про звільнення від проходження державної підсумкової атестації учнів, які завершують здобуття початкової та базової загальної середньої освіти у 2019-2020 навчальному році»  учні 4 і 9 класів ліцеї звільнені від ДПА.      

      Під час освітнього процесу в ліцеї такий розклад дзвінків :

1-й урок : 8.30 – 9.15

2-й урок : 9.25 – 10.10

3- й урок: 10.20 – 11.05

4-й урок : 11.25 – 12.10

5-й урок : 12.30 – 13.15

6-й урок : 13.25 – 14.10

7-й урок : 14.20 – 15.05

8–й урок : 15.10 – 15.55

             В ліцеї продовжується вивчення додаткових предметів, щоб дати можливість дітям здобути знання понад обов’язковий загальноосвітній рівень, розкрити творчий потенціал учнів та сприяти реалізації індивідуальних здібностей і обдарувань ( за рахунок варіативної частини), зокрема,  

          Курси за вибором:

           1- 4 класи – ритміка;

           5-9 класи –історія Полтавщини, креслення, хореографія;

           10 клас – графічний дизайн, українська мова.

           Додаткові години:

1-4 класи – математика;

10 -11 класи – зарубіжна література,українська мова, англійська мова, історія України, всесвітня історія, географія, математика;

            Факультативи:

5-8 класи – англійська мова.

           У 4 – 11  класах оцінювання здійснюється за дванадцятибальною системою. Учні 2 класу не оцінюються до кінця навчального року. Учні 3 класу за рішенням педагогічної ради оцінюються з початку ІІ семестру.                  Загальна кількість навчального часу, що обумовлюються виконанням навчальних програм – 35 навчальних тижнів.

           Директор ліцею забезпечує контроль   за   виконанням   навчальних  планів  і програм, якістю знань, умінь та навичок учнів. З цією метою проводиться моніторинг організації освітнього процесу в ліцеї. Двічі на рік проводиться перевірка та затвердження календарних планів учителів заступником директора з навчально- виховної роботи. Коли відбуваються зміни чи перенесення термінів, так як наприклад, в цьому році канікул, вчителі вносять корективи і календарні плани ще раз переглядаються заступником директора з навчально- виховної роботи.  Двічі на семестр перевіряються класні журнали. Директор та заступники контролюють ведення зошитів учнів учнями школи та перевірку їх учителями. В освітньому закладі складені перспективні плани перевірки стану викладання окремих предметів та системи роботи учителів. Після кожного виду перевірки видається наказ по школі, який потім розглядається на нарадах при директору, педагогічних радах чи засіданнях МО.       

           Керівник закладу відповідає за дотримання вимог Державного стандарту загальної середньої  освіти,  за  якість і ефективність роботи педагогічного колективу.  Як уже згадувалося вище з 1 вересня 2018-2019 н.р. за новим «Державним стандартом базової та повної загальної середньої освіти» почали працювати учні 10 класу.    Профільні предмети, які для них обрав заклад освіти – «Українська мова», «Історія України».     Із вибірково – обов,язкових предметів в 10 класі залишилися «Інформатика» та «Технології» (по1,5 год.).

           З 1 вересня 2019 року учні 1 та 2 класів продовжують працювати за новим Державним стандартом початкової освіти, так званою НУШ. Однією з умов організації освітнього простору для першокласників було створити належне, сучасне, оновлене освітнє середовище. З цією метою більше 200.000 грн. було затрачено на те, щоб закупити для дітей нові парти, три види дошок: магнітна, коркова, фліпчарт. Інтерактивний комплекс, який включає дошку, проектор, ноутбук;куточок учителя; килимок для відпочинку учнів на перервах та проведення ранкових зустрічей.  Все це заклад придбав за кошти залишку освітньої субвенції минулого календарного року.  На суму 14000 грн. ми отримали допомогу з обласного бюджету для придбання методичних матеріалів по освітніх галузях.

        Керівник закладу створює необхідні умови для участі  учнів  у  позакласній  та позашкільній роботі, проведення виховної роботи. В першу чергу це забезпечення кадрами. В закладі освіти є два заступники директора з навчально- виховної роботи. Одна з них Гарнаженко Л.П. – учитель вищої кваліфікаційної категорії, яка виконує функції заступника директора з виховної роботи та педагог- організатор.

          Педагог- організатор Оксана Анатоліївна проводить постійну виховну роботу з вихованцями. Кожний виховний захід, проведений педагогом – організатором має певну виховну мету, якої педагог досягає в результаті проведення. Участь в конкурсах, шкільних вечорах, позашкільних заходах виховує в учнів почуття відповідальності, активність, патріотизм.

                       Кабінет педагога-організатора забезпечений принтером  для друку необхідних матеріалів.

                        В закладі є такі дитячі  та юнацькі організації:«Барвінковий край »( 1-4  класи); дитяче об’єднання  «Криниця»( 5-8 класи); клуби старшокласників  ( 9-11 класи). Окрім того у школі працює учнівське самоврядування. В Оксани Анатоліївни розроблений  «Статут учнівського самоврядування опорного закладу «Новооріхівський ліцей імені О.Г.Лелеченка», затверджений  директором школи 11.09.2017; погоджений  на  засіданні  ради  СТАРТ. Є Положення про вибір  президента учнівського самоврядування.

          Шкільним самоврядуванням  організована робота  з учнями  1-4 класів на перервах. Кожний клас з 1 по 4- це група – супутна. В кожної групи є вожатий  із самоврядування. Вони з ними на перервах проводять  рухливі ігри і вікторини. Займається педагог – організатор і організацією доброчинних справ. Наприклад, проводилися такі акції: акція «Серце до серця»- гроші на дитячий будинок; допомога  родинам воїнів АТО  ( гроші  в  сім'ї );  збір теплих речей, пластикових  кришок для   АТО; в «Джурі»- опис  добрих справ.

         В закладі проводяться загальношкільні лінійки. Традиційними є 1 вересня, Останній дзвінок, зустріч із працівниками ЧАЕС в дні пам,яті О.Г.Лелеченка.

          Розроблені та затверджені директором «Правила для учнів», «Правила внутрішнього шкільного розпорядку» для учнів та працівників школи, «Положення про інклюзивне навчання», «Положення про чергового вчителя», «Положення по номінацію «Гордість школи». Директор школи чітко слідкує за дотриманням та керівництвом в роботі даними положеннями. Наприклад, одним із пунктів є наявність шкільної форми в кожного учня.

        В виховній роботі особлива увага приділяється вихованню у дітей здорового способу життя та пропаганда занять фізичною культурою і спортом. Для занять фізкультурою та проведення уроків фізичного виховання в закладі обладнаний спортивний зал. В 2016 році в ньому всі вікна були замінені на енергозберігаючі за кошти районної державної адміністрації; за кошти, зароблені на традиційному щорічному благодійному ярмарку закуплені дві нові шведські стінки; дрібний інвентар такий як м,ячі, скакалки поновлюється за рахунок благодійної допомоги спонсорів, сільської ради та інших партнерів навчального закладу. Крім обов,язкових занять проводяться різноманітні спортивні змагання та заходи. Одним із традиційних є проведення в вересні Олімпійського уроку, який розпочинається святковою загальношкільною лінійкою, потім проходять змагання , в кінці дні проходить нагородження переможців.

          Велика увага приділяється пошуку нових форм і методів роботи. наприклад, щодо виховної роботи – це проведення таких свят як День волонтера, тиждень толерантності, День миру. Проводяться конкурси та виставки, спрямовані на розвиток творчої уяви школярів.

         Законодавча база діяльності галузі освіти

Конституція України

Декларація прав дитини

Конвенція про права дитини

Закон України "Про освіту”

Закон України "Про загальну середню освіту”

Закон України "Про позашкільну освіту”

Закон України "Про охорону дитинства”

         Відповідно до вимог Закону України „Про охорону праці” та „Типового положення про навчання з питань охорони праці (ДНАОП 0.00-4.12.-99)”

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ З ОХОРОНИ ПРАЦІ, ЯКІ Є В НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ

1. Законодавчі та нормативні акти з охорони праці та безпеці життєдіяльності.
2. Облікова документація з охорони праці:
• журнал реєстрації вступного інструктажу з охорони праці з працівниками;
• журнал реєстрації інструктажів з охорони праці на робочому місці з працівниками;
• журнал реєстрації інструктажів з охорони праці з учнями та вихованцями під час проведення позаурочних заходів;
• журнал реєстрації інструктажів з охорони праці з учнями та вихованцями в навчальних кабінетах та приміщеннях підвищеного ризику;
• (біології, хімії, фізики, інформатики, допризовної підготовки, навчальних майстернях, спортивному залі та майданчику);
• журнал реєстрації нещасних випадків на виробництві з працюючими;
• журнал реєстрації нещасних випадків під час навчально-виховного процесу з учнями та вихованцями;
• журнал обліку та видачі інструкцій з охорони праці;
• журнал адміністративно-громадського контролю за охороною праці;
• акти розслідування нещасних випадків на виробництві за формою Н-1, Н-5;
• акти розслідування нещасних випадків під час навчально-виховного процесу з учнями та вихованцями за формою Н-Н;
• матеріали проведення атестації посадових осіб з охорони праці, безпеки життєдіяльності;
3. Наказ про організацію охорони праці та безпеки життєдіяльності в навчальному закладі.
4. Наказ про підсумки роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності в навчальному закладі за календарний рік.
5. Колективний договір з розділом «Охорона праці».
6. Акт готовності навчального закладу до нового навчального року.
7. Акт заміру опору ізоляції електромереж споживачів.
8. Посадові інструкції з охорони праці.
9. Інструкції з охорони праці на робочих місцях.
10. Санітарно-технічний паспорт навчального закладу.
11. Матеріали розслідування травматизму, нещасних випадків невиробничого характеру

         З метою кращого дотримання санітарно- гігієнічних норм в закладі є 0,5 ставки посади сестри медичної, яка слідкує за дотриманням необхідних вимог працівниками та учнями ліцею. Слідкує за систематичністю та якістю проходження медичного огляду, станом роботи на харчоблоці. Для покращення оснащення харчоблоку в 2019 році за кошти шефів – працівників ЧАЕС було придбано овочерізку вартістю 15000 грн.

          Директор ліцею розпоряджається в  установленому  порядку  майном  закладу та
його коштами;

           З 1 січня 2016 року освітній заклад перейшов на систему самофінансування. Головний бухгалтер Сіроус О.В. має відповідну бухгалтерську освіту. Закінчив Полтавську державну аграрну академію в 2005 році за спеціальністю «Облік і аудит», має кваліфікацію «Магістр з обліку». Школа має свої рахунки, на які надходять кошти державної субвенції та з місцевого бюджету. Також відкритий спонсорський рахунок, на якому в даний момент в наявності благодійні внески для підготовки ремонту закладу влітку 2020 року. Розподіл коштів відбувається в  установленому  порядку. Тобто, з державної субвенції здійснюється оплата праці педагогічних працівників. Оплата праці технічних працівників, перевезення, харчування учнів, гурткова робота, оплата енергоносіїв здійснюється за рахунок коштів місцевого бюджету.

           За рахунок залишку освітньої субвенції минулого року ЗЗСО придбав  2 інтерактивні дошки, підготували 1 клас, дві коркові та дві дошки фліпчарт для початкової школи, стільці для учнів 5 класу, туристичне спорядження.

           Ліцей має цілий ряд партнерів, з якими тісно співпрацює в різних напрямках, зокрема зміцнення матеріально – технічної бази закладу та покращення харчування учнів. В першу чергу це районна державна адміністрація та районна рада, місцеві фермери та приватні підприємці Бращенко С.І., Устименко І.В., Діброва М.В., Киктенко В.М., Яковина С.І., Гриценко О.І.,  які постійно надають матеріальну допомогу освітньому закладу. Постійними партнерами і в цій справі є працівники нинідіючої ЧАЕС.

         Директор підтримує ініціативи щодо вдосконалення системи  навчання  та
виховання,  заохочення творчих пошуків, дослідно-експериментальної
роботи педагогів;

          З цією метою педагогічний колектив закладу постійно шукає нові цікаві та корисні для дітей форми та методи роботи. Так вже чотири роки ми працюємо за двома інноваційними технологіями. Розвиваючого читання в навчальному процесі та ГАШ в управлінській діяльності закладом. В травні 2016 року ми отримали сертифікат про включення нашої ГАШ до обласної мережі. ГАШ. Стандарти , над якими працює ГАШ: -волонтерство

- послуги

- залучення батьків

-соціальна інклюзія

- партнерство

 - лідерство

      З 2017 року в закладі запроваджена інклюзивна форма навчання для учня 3 класу Гордієнка Б., який має вади опорно- рухової системи.

        Директор забезпечує реалізацію  права  учнів  на  захист від будь-яких
форм фізичного або психічного насильства;

               Відповідно до ст. 51 Закону України «Про освіту», одним із основних прав учнів як учасників навчально-виховного процесу є:

  • право на захист від будь-яких форм експлуатації, фізичного та психічного насильства, від дій педагогічних та інших працівників, які порушують права або принижують їх честь і гідність;

      Проблема насильства над дітьми залишається актуальною для України, незважаючи на те, що на законодавчому рівні будь-які прояви насильства по відношенню до дитини, зокрема фізичне покарання, заборонені. Держава визнає, що насильство над дітьми трапляється в різних сферах життя – вдома, при контакті з представниками правоохоронних органів, у закладах опіки, в навчальних закладах.

         Насильство може чинитися як дорослими щодо дітей,  так  і  самими дітьми відносно  одне  одного. Свідченнями поширеності  останнього  стали  численні публікації  та  репортажі на національному  телебаченні, присвяченні насильству між дітьми в школі.

          Оскільки діти проводять багато часу саме в освітніх закладах, то школи мають відігравати одну  з ключових ролей у справі  захисту дітей від насильства.

       З цією метою ми аналізуємо проблему насильства та визначаємо ступінь зацікавленості дорослих і дітей у розв’язанні цієї проблеми; 

       Покращуємо спроможність ліцею проводити інформаційно-просвітницьку  роботу,  спрямовану  на  запобігання  та  розв’язання проблеми насильства в дитячому середовищі. Якраз про це часто йде мова з Ширстовою Л.М., спеціалістом Лубенського місцевого центру БПД, з якою заклад налагодив тісну співпрацю.

         У ліцеї проводиться моніторинг знань школярів із питань насильства над ними.

         Учні обізнані із законодавчою базою, що  захищає їх від насильства. Конвенцію ООН  із захисту прав дитини, Конституцію України, Декларацію з питань захисту прав людини, закон України «Про охорону дитинства»,  Закон України «Про освіту».

         Школярі в основному розуміють, куди можна звернутися в разі вчинення над ними насильства:міліцію; органи опіки; телефон довіри;до вчителів; до старших, у тому числі до батьків.

         З метою забезпечення можливості школярам щоденно без сторонньої допомоги пригадати інформацію щодо даної проблеми в закладі оформлений ряд інформаційних стендів.

             Директор проводить роботу щодо  запобігання  вживанню  учнями   алкоголю, наркотиків..

ВИСТУПИЛА: заступник директора школи з навчально- виховної роботи Мартосенко С.І., яка розповіла, що Магура О.О. контролює методичну роботу закладу.

      Відповідно до наказу № 198 від 2 вересня 2019 року «Про організацію методичної роботи з педагогічними кадрами у 2019-2020 навчальному році», наказу по ліцею від 6 вересня 2019 року № 222 «Про організацію роботи з обдарованою та талановитою молоддю, про діяльність наукових товариств учнів та МАН», згідно з річним планом роботи ліцею педагогічний колектив працював над методичною проблемою «Формування  творчої особистості шляхом впровадження інноваційних технологій навчання та підвищення професійної компетентності педагогів» реалізуючи методичну проблему району «Підвищення якості надання освітніх послуг через упровадження в навчально-виховний процес сучасних освітніх технологій» та над впровадженням нового Стандарту початкової освіти за проектом «Нова українська школа».

         У ліцеї було сплановано методичну роботу на 2019-2020 навчальний рік.

         Основними методичними питаннями роботи ліцею в поточному навчальному році були:

- методичне забезпечення освітнього процесу в 1, 2 та 10, 11 класах за новими Державними стандартами;

- розширення інформаційного простору учителів;

- вивчення методик упровадження інноваційних технологій у освітній процес;

- забезпечення методичного супроводу викладання предметів;

- проведення заходів спрямованих на підвищення педагогічної майстерності педагогів, вивчення, узагальнення та поширення ефективного педагогічного досвіду;

- сприяння розширенню участі закладу, педагогів, учнів у різних проектах, програмах районних, обласних, всеукраїнських, міжнародних організацій;

- розширення експериментально-дослідницької роботи;

- підвищення позитивного впливу методичної роботи на якість освіти;

- впровадження здоров’язберігаючих освітніх технологій в навчання та виховання учнів;

- організація наступності  навчально-виховної роботи між дошкільною, початковою та базовою школами;

- методичний супровід питання адаптації учнів 5 класу до навчання в основній школі;

- удосконалення роти з обдарованими та здібними учнями;

- удосконалення системи після курсової роботи вчителів.

         Через роботу методичних об’єднань адміністрацією ліцею пропагувався передовий педагогічний досвід учителя англійської мови Гарнаженко Л.П., яка має вищу кваліфікаційну категорію. (3-й рік).

         Так, у 2019-2020 н. р. було організовано 4 методичних об’єднання учителів і одне – класних керівників, які розглядали на своїх засіданнях такі питання: про організований початок навчального року; про розгляд офіційних документів; про результати шкільних, районних, обласних олімпіад та конкурсів. Крім того, членами методичних об’єднань  обговорювалися проведені методичні тижні та відкриті уроки колег, заслуховувалися творчі звіти учителів, які атестуються.

         З метою успішного вирішення методичної проблеми була розроблена чітка система підвищення кваліфікації працівників ліцею за очною формою навчання. Це дало змогу пройти курсову перепідготовку при ПОІППО 5 педагогічним працівникам закладу.

   ВИСТУПИЛА: педагог- організатор Приходько О.А., яка наголосила на тому, що директор ліцею приділяє належну увагу виховній роботі в закладі. Протягом року продовжувалася робота по виконанню районної Програми розвитку обдарованих учнів. Вчителями закладу проведена велика робота по питанню навчання учнів, виявлення та розвитку обдарованих дітей, їх залученню до дослідницької роботи, участі у різноманітних творчих конкурсах. З цією метою у школі працюють гуртки:

- гурток ложкарів «Домісолька»;

- хореографічна студія «Водограй»;

- гурток «Юний волонтер»;

- туристичний  гурток «Навколо світу».

Крім гурткової роботи постійно проводиться індивідуальна робота з учнями. Результативність роботи наступна:

  1. Учнівські олімпіади -  14 учнів зайняли призові місця у районному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, здобувши 4 І місця, 4 ІІ місця та 6 ІІІ місць.
  1. Ман – 1 учениця зайняла ІІ місце, 1 учень – ІІІ місце.
  2. Районний етап Міжнародного конкурсу ім. П.Яцика – 7 призерів;
  3. Районний етап конкурсу  ім. Т.Г. Шевченка – 5 призерів;
  4. Спортивні змагання:
    1. Змагання з легкої атлетики «Золота осінь - 2019» - 6 учасників принесли ліцею  8 призових місць;
    2. Гімназіада з баскетболу (дівчата) – ІІІ місце в районі (12 учениць);
  5. Правознавча інтелектуальна гра «Дебати» - ІІІ місце в районі: три учасниці;
  6. Участь  в районному етапі КВН (Гумор ФЕСТ) - І місце (8 учнів);
  7. Конкурс – огляд екологічних агітбригад – І місце в районному і ІІ в зональному етапах  - 8 учасників команди «Зойк»;
  8. Обласний  конкурс на кращий захід з патріотичного виховання  – І місце в районному етапі – 15 учнів;
  9.  Районний конкурс читців творів Симоненка та про Симоненка – 1 лауреат;
  10.  Конкурс читців віршів імені Т.Г. Шевченка: І місце в районному етапі – 2 учениці, ІІ місце – 1 учениця.
  11. Участь у районному математичному конкурсі ім. Остроградського: ІІ місце - 2 учні.

         ВИСТУПИЛА:практичний психолог Васильченко Я.В., яка ознайомила присутніх з деякими результатами роботи ліцею на кінець року.  

На кінець 2019 - 2020 навчального року 13 учнів мають високий рівень

навчальних досягнень.

        Ученицям 11 класу Біньковській Яні, Микитенко Вікторії, Павлюченко Світлані, Шелест Валерії замовили золоті медалі, які вони отримають при підтвердженні своїх результатів навчання після складання ДПА  у формі ЗНО в 11 класі.

          Директор ліцею щороку звітує   про   свою   роботу   на   загальних   зборах (конференціях) колективу. Перший раз – загальношкільна батьківська конференція (осінню). Вдруге - по закінченню навчального року щорічні загальношкільні збори. Звіт директора оформляється протокольно, копія здається в відділ освіти і виставляється на сайт ліцею. 
      Періодично звітує про роботу зі зверненнями громадян.

      УХВАЛИЛИ: 1. Роботу директора ліцею Магури О.О. вважати  доброю.

  1. Визнати, що директор школи Магура О.О. відповідає займаній посаді.
  2. Довести рішення загальних зборів до відому відділу  освіти Лубенської РДА та висвітлити його на сайті ліцею(до 10.06.2019).

Голова зборів:                              Магура О.О.

Секретар:                                      Басараб С.І

                     


            

            

    

Comments:
Only authorized users can leave comments.